GFKM Leadership Conference 2022 “Przywództwo włączające” to już piąta odsłona naszej konferencji skupiającej wokół siebie praktyczki i praktyków biznesu, którzy chcą dzielić się swoją wiedzą, doświadczeniem i umiejętnościami. To przestrzeń, w której osoby, które na co dzień stawiają czoła wyzwaniom biznesowym mogą zmienić swój punkt widzenia, podzielić się doświadczeniami z partnerami z branży i nawiązać nowe relacje.

Podczas prelekcji zaproszeni przez GFKM goście skupią się na przywództwie włączającym – wyzwaniach, możliwościach i szansach jakie niesie ze sobą różnorodność w biznesie, firmie czy zespole. Motywem przewodnim jest współpraca i kultura włączenia, czyli praca na rzecz wspólnego osiągania celów, wykorzystania talentów i dbania o dobro każdej z grup, z jakimi mamy styczność na co dzień w pracy. Uczestnicy będą mieli możliwość nie tylko wysłuchać prelegentów i prelegentek, ale też nawiązać z nimi dialog, podzielić się swoimi doświadczeniem i spostrzeżeniami. Wydarzenie skierowane jest do menedżerów i przedsiębiorców, którzy chcą korzystać z najnowszych osiągnieć nauki i biznesu, wdrażać nowoczesne sposoby zarządzania i stale rozwijać się jako liderzy i jako ludzie.

Wierzymy, że ludzie mający dostęp do wiedzy i informacji mogą sprostać każdemu wyzwaniu i sprawić, by świat był bardziej produktywny, zrównoważony i uważny na drugiego człowieka.

 

Konferencja

100 zł

netto

  • osiem inspirujących prelekcji
  • panel dyskusyjny z prelegentami i prelegentkami
  • kawa, poczęstunek i obiad
  • przydatne materiały i ciekawe gadżety
  • całość zebranych pieniędzy przeznaczamy na nagrody konkursowe dla uczniów i uczennic

Merytorycznie wspierają nas

 

Co roku staramy się zebrać jak najbardziej różnorodnych prelegentów i prelegentki.  Zależy nam na tym, żeby GFKM Leadership Conference pozwalała na dzielenie się doświadczeniami pomiędzy osobami z różnych branż. Szukamy specjalistów i specjalistek z danego tematu zarówno z małych, jak i średnich i dużych organizacji.

Zobacz, jak było w zeszłym roku…

 

W zeszłym roku, podczas IV edycji GFKM Leadership Conference mówiliśmy o metodyce i filozofii agile, zwinnych zespołach i organizacjach. W sali na 12. piętrze gościliśmy ponad 120 osób z różnych branż i z różnym doświadczeniem. Podziwiając panoramę Gdańska rozmawialiśmy o nowoczesnych technologiach, transferze wiedzy między organizacjami i dziedzinami oraz technikach i metodach pracy zespołowej. Celem konferencji było zastanowienie się, w jaki sposób agile, znany przede wszystkim w branży IT, można wykorzystać także w innych kontekstach oraz czy jest to ogóle możliwe? 

Nasi prelegenci zawsze są bardzo różnorodni. Gościliśmy prezesów i założycieli firm, specjalistów, menedżerów, naukowców, psychologów i certyfikowanych coachów… Każdy dzieli się niepowtarzalną dawką wiedzy. Zapraszamy, dołącz do nas już dziś!

 

Do zobaczenia 23 września!

 

 

 

Kontakt

Koordynator wydarzenia

Patryk Wardziński
tel. +48 792 511 588
p.wardzinski@gfkm.pl

 

Zapisy

konferencja@gfkm.pl

Formularz kontaktowy

Nie znaleziono żadnych pól.

Patronat honorowy

Partner główny

Partnerzy wydarzenia

Patronaty medialne