GFKM Leadership Conference 2021 “Zwinni liderzy, zwinna organizacja” ma na celu przekazanie wiedzy oraz doświadczenia od i dla praktyków biznesu. To przestrzeń, w której nastąpi wymiana zdań i doświadczeń, a także zawiązanie relacji.

Podczas prelekcji goście przybliżą temat zwinności w organizacjach, a także przedstawią praktyczne studia przypadku dotyczące adopcji agile w różnych rodzajach organizacji:
od mikro i małych po średnie i duże. Uczestnicy będą mieli możliwość nie tylko słuchać prelegentów, ale też nawiązać dialog, podzielić się swoimi doświadczeniem i spostrzeżeniami. Wydarzenie skierowane jest do menedżerów i przedsiębiorców, którzy chcą korzystać
z najnowszych osiągnieć nauki i biznesu, wdrażać nowoczesne sposoby zarządzania
i stale rozwijać się jako liderzy i jako ludzie.

Wierzymy, że ludzie mający dostęp do wiedzy i informacji mogą sprostać każdemu wyzwaniu i sprawić, by świat był bardziej produktywny, bardziej ludzki i zrównoważony.

 

Konferencja

100 zł

netto

  • sześć inspirujących prelekcji
  • panel dyskusyjny z prelegentami
  • kawa, poczęstunek i obiad
  • materiały i przydatne gadżety
  • całość zebranych pieniędzy przeznaczamy na nagrody konkursowe dla uczniów

Zobacz, jak było dwa lata temu…

Gdy jeszcze wszystko było stacjonarnie, na konferencji gościliśmy ok. 110 osób. W sali na 12 piętrze, podziwiając panoramę Gdańska, zgłębialiśmy temat Wyzwań dla biznesu 4.0 – czyli zagadnienie przywództwa w kontekście 4. rewolucji przemysłowej. Celem konferencji było wypracowanie wspólnych odpowiedzi na pytania, jakie zmiany zajdą na rynku pracy na skutek nieustannego rozwoju cyfrowego i przede wszystkim – jak przygotować na to menedżerów?

Nasi prelegenci są bardzo różnorodni. Gościliśmy psychologów i certyfikowanych coachów, prezesów firm, menedżerów, naukowców… Każdy dzieli się niepowtarzalną dawką wiedzy. Zapraszamy, dołącz do nas już dziś.

Do zobaczenia 24 września!

 

Kontakt

Koordynator wydarzenia

Patryk Wardziński
tel. +48 792 511 588
p.wardzinski@gfkm.pl

 

Zapisy

konferencja@gfkm.pl

Formularz kontaktowy

Patronat honorowy

Partner wydarzenia

Partnerzy medialni