#19 | 21 marca 2018

#15 Klub Absolwentów MBA GFKM Gdańsk

Blockchain – fakty i mity. Czy faktycznie jesteśmy świadkami największej na świecie rewolucji przemysłowo- technologicznej? 

Czym jest blockchain i o co chodzi w kryptowalutach? Czy blockchain to synonim Bitcoina? Jakie są możliwości związane z tą technologią i dlaczego (zdaniem prelegenta) jesteśmy świadkami początku wielkiej rewolucji przemysłowo technologicznej. Podczas wykładu wyjaśnione zostaną podstawy funkcjonowania rejestru rozproszonego (blockchaina), możliwości które stoją za tą technologią, poznamy trochę historii oraz przyjrzymy się procesowi popularnego sposobu zbierania środków na rozwój biznesu – ICO (Initial Coin Offering).
KIEDY: 15 LISTOPADA 2018
O KTÓREJ: 17:00-19:00
GDZIE: Gdańsk, Olivia Business Centre, Olivia Gate, 3 piętro
KONTAKT: Ewa Porowska mail: e.porowska@gfkm.pl tel: 882 167 029
PRELEGENT Sławek Zawadzki Inwestor, założyciel i fundator kilku start-upów z branży fin-tech, IT i blockchain. Prezes software house Softja sp. z o.o., wcześniej prezes spółki o podobnym profilu Business Software Solutions (2009-2017). Posiada tajemną wiedzę o tym jak założyć informatyczną firmę projektową, przetrwać, rozwijać, a następnie spektakularnie upaść. Dzięki swojemu ponad 12-letniemu doświadczeniu w sprzedaży oraz informatyce sprawnie i skutecznie zarządza niemal wszystkimi kluczowymi obszarami firm, wliczając w to kwestie prawne i marketingowe. Równie dobrze czuje się w pracy z technologią i finansami co w pracy z klientem. Absolwent Executive MBA Akademii Leona Koźmińskiego.